O FIRMIEFirma Ambusto, sprzedaż biokominków i biopaliwa online

Ambusto jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą bezpieczną i czystą energię zamkniętą w kombinację designu, technologii i ekologii – biokominek. Współpraca z największymi producentami polskimi i zagranicznymi pozwala nam dostarczać klimat i ciepło do Państwa domu, biura, hotelu lub restauracji.

 

Oddajemy w Wasze ręce znacznie wydajniejszą i bardziej ekologiczną wersję tradycyjnego kominka. Dzięki zastąpieniu drewna ekologicznym i bezwonnym biopaliwem podczas spalania nie wydziela się dym, sadza czy popiół. Brak ograniczeń w montażu i mobilność naszych produktów sprawia, że każdy może cieszyć się tradycyjnym ogniem.

 

W Ambusto mamy uczciwe i profesjonalne podejście do biznesu. Bardzo poważnie traktujemy satysfakcję naszych Klientów. Rozwijając nasz biznes sami inspirujemy się do ciągłego rozwoju, poszukujemy niestandardowych rozwiązań, łamiemy schematy.

 

We współpracy stawiamy na rzetelność, terminowość i życzliwość.


Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy serwis www.ambusto.pl , w którym znajdą Państwo wyczerpujące informacje dotyczące biokominków oraz liczne porady związane z ich użytkowaniem. 

 



Kontakt Ambusto: Biokominki wrocław, akcesoria do biokominków wrocław, biopaliwo wrocław


DANE DO PRZELEWóW BANKOWYCH:

Nazwa odbiorcy: AMBUSTO SP. Z O.O.

 

Adres odbiorcy: ul. Grabiszyńska 231 E,F, 53-234 Wrocław

 

Numer konta bankowego: mBank 69 1140 2004 0000 3102 7550 7008

 

Prosimy pamiętać, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia.

 

 Biokominki Wrocław, Ambusto