Bio - Deco o zapachu Lasu (5 L) Biopaliwo

110,00 zł brutto

BIO-DECO/FOREST

Bio - Deco FOREST to specjany płyn do stosowania w kominkach jako ekologiczne źródło energii. 

Ilość:

Bio - Deco FOREST to specjany płyn do stosowania w kominkach jako ekologiczne źródło energii.  Uzyskany z biologicznego alkoholu, spala się całkowicie, nie wydzielając dymu. Produktami spalania są para wodna i dwutlenek węgla w ilościach podobnych do tych wydychanych przez dorosłego człowieka. Jest zatem zupełnie bezpieczny dla zdrowia. Bio - Deco FOREST został przebadany i zaaprobowany do użytkowania przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

1 litr biopaliwa spala się przez 2-5 godzin - w zależności od wielkości płomienia. Jest wydajnym i stosunkowo tanim źródłem energii. Już po paru minutach jego stosowania odczuwalny jest wyraźny wzrost temperatury w pomieszczeniu. Dodatkową zaletą biopaliwa jest brak sadzy, czy popiołu, które powstają przy spalaniu opału w tradycyjnych kominkach. Spalanie biopaliwa nie wymaga specjalnych przewodów kominkowych. Potrzebuje jedynie - podobnie jak w innych urządzeniach z odkrytym ogniem - możliwie stałego dopływu powietrza. Biopaliwo nie wysusza powietrza, ale je nawilża. Magia i urok kominkowego ognia tworzy w domu przytulny klimat i jest źródłem odprężenia. Biopaliwo jest produktem polskim, w 100% ekologicznym.


Bio - Deco FOREST sprzedawany jest w zestawie (5 x opakowanie o pojemności 1L)  oraz dostępny jest także w wariantach: zapachowym Kawowym oraz bezzapachowym.


Sposób użycia:


Płyn wlać do matalowego pojemnika przeznaczonego do palenia (pojemnik można zapełnić tylko do 2/3 jego objętości). Upewnić się czy płyn nie został rozlany poza pojemnik i zapalić.

  • Pojemność5 litrów
  • Koszt dostawyDarmowa dostawa!
  • Czas realizacji zamówieniaOd 2 do 10 dni roboczych
  • ProducentKratki