Automatyczny PrimeBox (87 x 88 x 34 cm) Biokominek Planika Fires

PrimeBox to rewolucyjny i kompaktowy biokominek do każdej przestrzeni. 

Zapytaj o cenę

Składasz zapytanie o produkt:

Automatyczny PrimeBox (87 x 88 x 34 cm) Biokominek Planika Fires

Automatyczny PrimeBox (87 x 88 x 34 cm) Biokominek Planika Fires

PrimeBox to rewolucyjny i kompaktowy biokominek do każdej przestrzeni. 

* Pola wymagane

  

 

Biokominki automatyczne marki Planika, ze względu na zastosowaną technologię, są najbezpieczniejszymi biokominkami dostępnymi na światowym rynku. Przy zachowaniu wszystkich zalet urządzeń zasilanych bioetanolem, biokominki automatyczne podnoszą komfort użytkowania oraz standard pomieszczenia, w którym są umieszczone tworząc luksusową przestrzeń niezależnie od jej charakteru. Biokominki automatyczne to intuicyjna obsługa, zdalne uruchamianie, liczne czujniki bezpieczeństwa oraz dłuższy okres spalania biopaliwa. 


PRIMEBOX


Biokominek PrimeBox to nowoczesne urządzenie odpalane automatycznie (seria push button), które przeznaczone jest do zainstalowania w min. średnich pomieszczeniach (min. 20 - 32 m²). PrimeBox to rewolucyjny i kompaktowy biokominek do każdej przestrzeni. Jego jednoczęściowa konstrukcja nie wymaga montażu. Dla wygody użytkowania, PrimeBox może być kontrolowany za pomocą dołączonego pilota lub intuicyjnego panelu sterowania. W PrimeBox została zastosowana opatentowana technologia spalania oparów biopaliwa (technologia BEV), która wpływa na wydłużenie czasu spalania 1 litra płynu oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowania. Biokominek wymaga zainstalowania w zasięgu gniazdka (zasilanie: 230V/115V). 


Biokominek PrimeBox został wykonany z wysokiej jakości stali proszkowanej, stali szczotkowanej oraz lakierowanej płyty MDF. PrimeBox dostępny jest w półmatowym białym lub czarnym wykończeniu, dzięki czemu jest idealnym dopełnieniem każdej aranżacji.

  

 DODATKOWE INFORMACJE:


- wielkość płomienia - 2 poziomy regulacji 

- wyświetlacz diodowy

- zabezpieczenie przed dziećmi

- czujnik bezpieczeństwa

- czujnik max/min poziomu paliwa

uruchamiany jednym przyciskiem lub za pośrednictwem pilota


OPATENTOWANA TECHNOLOGIA SPALANIA OPARÓW - BEV


Wkłady Automatic Burners są najbardziej zaawansowanymi i najbezpieczniejszymi produktami na rynku. Unikalna i opatentowana technologia BEV (Burning Ethanol Vapour technology) spalania oparów została wynaleziona i opracowana przez inżynierów firmy Planika. Ta nowoczesna technika doskonali proces spalania poprzez podgrzewanie paliwa i spalanie jego oparów. Paliwo nie ma bezpośredniego kontaktu z płomieniem, czego efektem jest czystsze spalanie etanolu. Jedynymi produktami spalania są H2O i CO2. Dodatkowo, paliwo nie wydziela żadnych substancji szkodliwych, jest całkowicie bezwonne i bezdymne. Optymalizacja procesu spalania pozwoliła wydłużyć czas palenia nawet do 10h.

 

W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa użytkowania produktów Planika, temperatura spalania oraz sam proces spalania są w pełni kontrolowane przez wysoce zaawansowaną elektronikę i mikroprocesor. Urządzenie jest również wyposażone w wiele czujników bezpieczeństwa pozwalających na natychmiastową reakcję elektroniki na wszelkie występujące niezgodności.


 

 


POTRZEBUJESZ POMOCY PRZY ZAPROJEKTOWANIU ZABUDOWY BĄDŹ  DOBRANIU ODPOWIEDNIEGO PRODUKTU? JEŻELI TAK TO ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM DZIAŁEM OBSŁUGI KLIENTA.

 • Wysokość86,5 cm
 • Szerokość87,5 cm
 • Głębokość34 cm
 • Waga45 kg
 • Moc4 kW
 • Pojemność paleniska2,75 litra
 • Czas spalania 1 l. biopaliwa - min. 2 godz.
 • Gwarancja 24 miesiące
 • Koszt dostawyDarmowa dostawa!
 • Czas realizacji zamówieniaOd 2 do 15 dni roboczych
 • Zmiana wymiarównie
 • Zmiana kolorutak
 • ProducentPlanika Fires